Rozkład jazdy Poznań – Oborniki

Pobierz rozkład jazdy Poznań – Oborniki (PDF)

Dworce i przystanki A B A B C B A A B A B A A
Poznań, os. Sobieskiego 5:30 6:40 7:40 9:35 10:40 11:10 12:50 14:24 15:30 16:20 17:04 19:10 22:35
Poznań – Hulewiczów 6:46 16:26
Suchy Las – Wiadukt 5:40 6:50 7:50 9:45 10:50 11:20 13:00 14:34 15:40 16:30 17:14 19:20 22:45
Suchy Las – Kościół 5:41 6:51 7:51 9:46 10:51 11:21 13:01 14:35 15:41 16:31 17:15 19:21 22:46
Suchy Las – Szkoła 5:42 6:52 7:52 9:47 10:52 11:22 13:02 14:36 15:42 16:32 17:16 19:22 22:47
Jelonek – Nektarowa 5:44 6:54 7:54 9:49 10:54 11:24 13:04 14:38 15:44 16:34 17:18 19:24 22:49
Złotniki – Złotnicka 5:45 6:55 7:55 9:50 10:55 11:25 13:05 14:39 15:45 16:35 17:19 19:25 22:50
Złotniki – Łagiewnicka 5:48 6:58 7:58 9:53 10:58 11:28 13:08 14:42 15:48 16:38 17:22 19:28 22:53
Złotniki – Pawłowicka 5:50 7:00 8:00 9:55 11:00 11:30 13:10 14:44 15:50 16:40 17:24 19:30 22:55
Złotkowo – Lipowa 5:51 7:01 8:01 9:56 11:01 11:31 13:11 14:45 15:51 16:41 17:25 19:31 22:56
Golęczewo – Obornicka 5:56 7:06 8:06 10:01 11:06 11:36 13:16 14:50 15:56 16:46 17:30 19:36 23:01
Chludowo – Szkoła 5:59 7:09 8:09 10:04 11:09 11:39 13:19 14:53 15:59 16:49 17:33 19:39 23:04
Chludowo – Tysiąclecia 6:00 7:10 8:10 10:05 11:10 11:40 13:20 14:54 16:00 16:50 17:34 19:40 23:05
Wargowo 6:03 7:13 8:13 10:08 11:13 11:43 13:23 14:57 16:03 16:53 17:37 19:43 23:08
Wargowo II 6:04 7:14 8:14 10:09 11:14 11:44 13:24 14:58 16:04 16:54 17:38 19:44 23:09
Ocieszyn II 6:05 7:15 8:15 10:10 11:15 11:45 13:25 14:59 16:05 16:55 17:39 19:45 23:10
Ocieszyn 6:06 7:16 8:16 10:11 11:16 11:46 13:26 15:00 16:06 16:56 17:40 19:46 23:11
Bogdanowo 6:09 7:19 8:19 10:14 11:19 11:49 13:29 15:03 16:09 16:59 17:43 19:49 23:14
Oborniki (skrzyż. Marcinkowskiego) 6:11 7:21 8:21 10:16 11:21 11:51 13:31 15:05 16:11 17:01 17:45 19:51 23:16
Oborniki (Dworzec Autobusowy) 6:14 7:24 8:24 10:19 11:24 11:54 13:34 15:08 16:14 17:04 17:48 19:54 23:19

Objaśnienia:
A – kursuje od poniedziałku do niedzieli
B – kursuje od poniedziałku do piątku
C – kursuje od soboty do niedzieli