Rozkład jazdy Oborniki – Poznań

Pobierz rozkład jazdy Oborniki – Poznań (PDF)

Dworce i przystanki A B A B A B A A B A B A A
Oborniki (Dworzec Autobusowy) 4:50 5:50 6:50 7:40 8:45 10:25 12:10 13:40 14:40 15:20 16:20 18:30 20:40
Oborniki (skrzyż. Marcinkowskiego) 4:53 5:53 6:53 7:43 8:48 10:28 12:13 13:43 14:43 15:23 16:23 18:33 20:43
Bogdanowo 4:55 5:55 6:55 7:45 8:50 10:30 12:15 13:45 14:45 15:25 16:25 18:35 20:45
Ocieszyn 4:58 5:58 6:58 7:48 8:53 10:33 12:18 13:48 14:48 15:28 16:28 18:38 20:48
Ocieszyn II 4:59 5:59 6:59 7:49 8:54 10:34 12:19 13:49 14:49 15:29 16:29 18:39 20:49
Wargowo II 5:00 6:00 7:00 7:50 8:55 10:35 12:20 13:50 14:50 15:30 16:30 18:40 20:50
Wargowo 5:01 6:01 7:01 7:51 8:56 10:36 12:21 13:51 14:51 15:31 16:31 18:41 20:51
Chludowo – Tysiąclecia 5:04 6:04 7:04 7:54 8:59 10:39 12:24 13:54 14:54 15:34 16:34 18:44 20:54
Chludowo – Szkoła 5:05 6:05 7:05 7:55 9:00 10:40 12:25 13:55 14:55 15:35 16:35 18:45 20:55
Golęczewo – Obornicka 5:08 6:08 7:08 7:58 9:03 10:43 12:28 13:58 14:58 15:38 16:38 18:48 20:58
Złotkowo – Lipowa 5:13 6:13 7:13 8:03 9:08 10:48 12:33 14:03 15:03 15:43 16:43 18:53 21:03
Złotniki – Pawłowicka 5:14 6:14 7:14 8:04 9:09 10:49 12:34 14:04 15:04 15:44 16:44 18:54 21:04
Złotniki – Łagiewnicka 5:16 6:16 7:16 8:06 9:11 10:51 12:36 14:06 15:06 15:46 16:46 18:56 21:06
Jelonek – Złotnicka 5:19 6:19 7:19 8:09 9:14 10:54 12:39 14:09 15:09 15:49 16:49 18:59 21:09
Jelonek – Nektarowa 5:20 6:20 7:20 8:10 9:15 10:55 12:40 14:10 15:10 15:50 16:50 19:00 21:10
Suchy Las – Szkoła 5:22 6:22 7:22 8:12 9:17 10:57 12:42 14:12 15:12 15:52 16:52 19:02 21:12
Suchy Las – Kościół 5:23 6:23 7:23 8:13 9:18 10:58 12:43 14:13 15:13 15:53 16:53 19:03 21:13
Suchy Las – Wiadukt 5:24 6:24 7:24 8:14 9:19 10:59 12:44 14:14 15:14 15:54 16:54 19:04 21:14
Poznań – Hulewiczów 8:18 9:23 11:03 15:58 21:18
Poznań, os. Sobieskiego 5:34 6:34 7:34 8:24 9:29 11:09 12:54 14:24 15:24 16:04 17:04 19:14 21:24

Objaśnienia:
A – kursuje od poniedziałku do niedzieli
B – kursuje od poniedziałku do piątku