Linia Połajewo – Czarnków

Rozkład jazdy linii autobusowej numer 60 Połajewo – Czarnków

(aktualny od 26.02.2019):

Połajewo – Huta – Gębice – Czarnków 

Dworce i Przystanki E E E E E E
Połajewo 06:02 07:00 09:05 11:00 14:00 16:20
Połajewko 06:11 07:09 09:14 11:09 14:09 16:29
Przybychowo 06:15 07:13 09:18 11:13 14:13 16:33
Huta 06:19 07:17 09:22 11:17 14:17 16:37
Hutka 06:22 07:20 09:25 11:20 14:20 16:40
Gębice 06:25 07:23 09:28 11:23 14:23 16:43
Brzeźno 06:31 07:29 09:34 11:29 14:29 16:49
Czarnków, ul. Chodzieska/os. Słoneczne 06:34 07:32 09:37 11:32 14:32 16:52
Czarnków, Plac Jana Karskiego – PKS 06:37 07:35 09:40 11:35 14:35 16:55
Czarnków, ul. Kościuszki/ szpital 06:38 07:36 09:41 11:36 14:36 16:56
Czarnków, ul. Kościuszki/os. Parkowe I 06:39 07:37 09:42 11:37 14:37 16:57
E – Kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt

Czarnków – Gębice – Huta – Połajewo

Dworce i Przystanki E E E E E E
Czarnków, ul. Kościuszki/os. Parkowe I 06:31 08:30 10:20 13:30 15:30 18:15
Czarnków, ul. Kościuszki/ szpital 06:32 08:31 10:21 13:31 15:31 18:16
Czarnków, Plac Jana Karskiego – PKS 06:33 08:32 10:22 13:32 15:32 18:17
Czarnków, ul. Chodzieska/os. Słoneczne 06:36 08:35 10:25 13:35 15:35 18:20
Brzeźno 06:39 08:38 10:28 13:38 15:38 18:23
Gębice 06:45 08:44 10:34 13:44 15:44 18:29
Hutka 06:48 08:47 10:37 13:47 15:47 18:32
Huta 06:51 08:50 10:40 13:50 15:50 18:35
Przybychowo 06:55 08:54 10:44 13:54 15:54 18:39
Połajewko 06:59 08:58 10:48 13:58 15:58 18:43
Połajewo 07:08 09:07 10:57 14:07 16:07 18:52
E – Kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt

DO POBRANIA:
Cennik biletów JEDNORAZOWYCH, Połajewo – Czarnków

Cennik biletów miesięcznych, Połajewo – Czarnków

rozklad jazdy Linia nr 60, format A4 v.2

Rozkład jazdy, Połajewo – Czarnków, format MINI

Na linii obowiązują wszystkie ulgi ustawowe, tzn.:

  • funkcjonariusz Straży Granicznej ochraniający międzynarod. szlaki kom.: 100%
  • przewodnik lub opiekun towarzyszący w podróży osobie niewidomej: 95%
  • przewodnik lub opiekun inwalidy wojennego lub wojsk. zal. do I gr. inwal.: 95%
  • opiekun towarzyszący w podróży osobie niezdolnej do samodzielnej egzystencji: 95%
  • osoba niewidoma uznana za niezdolną do samodzielnej egzystencji: 93%
  • umundurowany funkcjonariusz Straży Granicznej na służbie: 78%
  • umundurowany funkcjonariusz celny/Służby Celno-Skarbowej na służbie: 78%
  • umundurowany funkcjonariusz Policji na służbie: 78%
  • umundurowany żołnierz Żandarmerii Wojskowej na służbie: 78%
  • dzieci i młodzież dotknięta inwalidztwem lub niepełnosprawna: 78%
  • opiekun dzieci i młodzieży dotkniętej inwalidztwem lub niepełnosprawnej: 78%
  • inwalida wojenny lub wojskowy I grupy inwalidztwa: 78%
  • żołnierz odbywający służbę wojskową: 78%
  • dziecko w wieku do lat 4: 78%
  • cywilna niewidoma ofiara działań wojennych: 78%
  • kombatant i inne osoby uprawnione: 51%
  • osoba niezdolna do samodzielnej egzystencji: 49%
  • dziecko powyżej 4 lat do rozpoczęcia odbywania obowiązku przedszkolnego: 37%
  • osoba niewidoma: 37%
  • inwalida wojenny lub wojskowy zaliczany do grupy inwalidztwa innej niż I: 37%
  • weteran poszkodowany w działaniach poza granicami państwa: 37%.

KONTAKT:

Sprzedaż biletów miesięcznych:

Telefon: 797 630 800
Adres e-mail: bilety@poznanskibus.com


Wynajem autobusów i busów
:

Telefon: 500 600 780
Adres e-mail: biuro@poznanskibus.com

 
Pobierz rozkład jazdy, kliknij w powyższy obrazek.